Pożegnanie Ks. Łukasza Kicki

Niedziela poprzedzająca Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej to dla naszej wspólnoty parafialnej dzień uroczystości tytułu kaplicy w Rupniowie. W tym roku Uroczystej Mszy Świętej przewodniczył Ks. Piotr Mucha, nasz rodak, który w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia kapłaństwa. Podczas sumy miało również miejsce dziękczynienie za 7 letnią posługę Ks. Łukasza Kicki w naszej parafii.

Zebrani parafianie dziękowali Bogu za wszelkie dobro, którego doświadczyli przez posługę Ks. Łukasza, szczególnie za Jego opiekę nad kaplicą w Rupniowie. Liczne delegacje wyraziły wdzięczność całej wspólnoty parafialnej.

Decyzją Księdza Biskupa Ks. Łukasz od 1 września rozpocznie pracę w parafii św. Jakuba Starszego Apostoła w Tuchowie.

Księże Łukaszu, dziękujemy Ci, za lata Twojej posługi w naszej wspólnocie; za wszystkie Msze Święte, sakramenty, których udzielałeś; za Słowo Boże, które głosiłeś; za Twoje zaangażowanie.
Niech Maryja Matka Kapłanów otacza Cię płaszczem swojej opieki i wyprasza wszelkie potrzebne łaski w dalsze pracy kapłańskiej.
Życzymy Ci wiele sił i błogosławieństwa Bożego na każdy dzień.