Dziewczęca Służba Maryjna

Dziewczęca Służba Maryjna – DSM – to grupa liturgiczna zrzeszająca dziewczęta, które pragną przeżywać swoją wiarę na wzór Matki Bożej Niepokalanej. Poznając Maryję uczą się one chętnego posłuszeństwa, życia w zgodzie z innymi, prawdziwej radości, miłości do Jezusa w wyborze tego, co trudne.

W praktyce przynależność do DSM-u polega na wypełnianiu Pięciu zadań dziecka Maryi, którymi są: 1. Posłuszeństwo, 2. Wspólnota, 3. Radość, 4. Ofiara, 5. Życie w przyjaźni z Jezusem, a także regularnym uczestnictwie w spotkaniach grupy oraz wspólnym przeżywaniu Niedzielnej Eucharystii.

 

SPOTKANIA odbywają się co 2 tygodnie w sobotę na plebani o godz. 10.00. W każdą pierwszą sobotę miesiąca jest z nami obecna s. Marcela.

 

 

Do grona DSM należą:

 1. 1.Kucza Justyna – przewodniczka 
 2. Kądziołka Martyna – przewodniczka
 3. Smoter Julia
 4. Giza Beata
 5. Śliwa Adrianna
 6. Kucza Anna
 7. Matras Natalia
 8. Drożdż Nadia
 9. Smoter Emilia
 10. Bieniek Oliwia
 11. Pałka Zuzanna
 12. Myszka Emilia
 13. Kucza Karolina
 14. Brewczyńska Nikola
 15. Chlipała Patrycja
 16. Kądziołka Małgorzata
 17. Kurek Joanna
 18. Puto Milena
 19. Grzelak Lena
 20. Grzelak Wiktoria
 21. Kurek Karolina
 22. Ptaszek Aneta
 23. Wołowczyk Oliwia
WordPress PopUp Plugin