41. PIESZA PIELGRZYMKA TARNOWSKA NA JASNĄ GÓRĘ

41. PIESZA PIELGRZYMKA TARNOWSKA NA JASNĄ GÓRĘ
17 25 SIERPNIA 2023

Wierzę w Kościół Chrystusowy” to hasło 41. Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę, która rozpocznie się 17 sierpnia 2023 r. Eucharystią o godz. 6.30 sprawowaną na placu katedralnym w Tarnowie. Radio RDN będzie transmitowało Msze św. z Tarnowa oraz w dniu wejścia z Częstochowy o godz. 17.00, a także przekazywało relacje z pielgrzymki.
Zapisy na Pielgrzymkę będą prowadzone tak jak w latach ubiegłych, w naszej parafii przez czerwiec i lipiec, a w sierpniu w miejscach organizacji grupy.

Koszt uczestnictwa w PPT wynosi 200,00 zł od osoby. Jeśli z domu idzie więcej osób, następna płaci 150,00 zł, a trzecia osoba z domu płaci 100,00 zł. Każde dziecko z rodziny w wieku szkoły podstawowej płaci tylko 75,00 zł resztę dopłaca Caritas.

Więcej informacji o pielgrzymce można uzyskać na stronach internetowych Pielgrzymki