Bezpłatna infolinia wsparcia – Fundacja AUXILIUM

W imieniu Fundacji „Auxilium” pragnę przypomnieć wszystkim zainteresowanym o naszej specjalistycznej infolinii profilaktyczno-informacyjnej o numerze 800 800 607, która jest całkowicie BEZPŁATNA dla dzwoniących!
Infolinia została stworzona z myślą o osobach i rodzinach, które borykają się z trudnościami życiowymi, zwłaszcza związanymi z uzależnieniami. Nasz zespół doświadczonych specjalistów, psychologów, terapeutów uzależnień, psychoterapeutów, pedagogów specjalnych, prawników, mediatorów i wielu innych, jest gotowy, by zapewnić wsparcie i pomoc w trudnych sytuacjach życiowych.
Naszym celem jest przeciwdziałanie, zapobieganie, zwalczanie i minimalizowanie skutków uzależnień, zarówno od substancji psychoaktywnych, jak i uzależnień behawioralnych.
Nasza infolinia jest dostępna codziennie w dni robocze, od 16.00 do 20.00. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo porady, informacji, czy po prostu kogoś, kto wysłucha, jesteśmy, aby pomagać!

Warto podzielić się tą informacją z rodziną, przyjaciółmi i wszystkimi, którzy mogą potrzebować naszej infolinii. Razem możemy stworzyć społeczność, w której pomoc jest na wyciągnięcie ręki dla każdego.

Z wyrazami szacunku,
ks. dr Józef Partyka, psycholog

WordPress PopUp Plugin