Jubileusz 35-lecia Kapłaństwa Ks. Proboszcza – 11.06.2023

W niedzielę 11 czerwca 2023 podczas Mszy Świętej o 8.45 przeżywaliśmy Jubileusz 35-lecia przyjęcia sakramentu święceń przez Ks. Proboszcza. Jeszcze przed rozpoczęciem Mszy Świętej grupa dziewczynek z DSM wystawiła scenkę o Cudownym Medaliku. Następnie poszczególne delegacje parafian: LSO i DSM, Rada Parafialna, Parafialny Oddział Caritas i grupa św. o. Pio oraz Pan Szafarz złożyli Ks. Jubilatowi życzenia. Mszy Świętej przewodniczył Ks. dr Józef Młyński a słowo Boże wygłosił Ks. Sebastian.

Czcigodny Księże Proboszczu!

Z okazji 35 rocznicy święceń Kapłańskich pragniemy życzyć Księdzu dużo: zdrowia, szczęścia, radości. Niech Najświętsza Maryja Panna – Matka Kapłanów, otacza Księdza Matczyną miłością i nieustanną opieką oraz niech wyprasza u Syna wszelkie potrzebne łaski, aby Ksiądz dalej z odwagę kroczył po trudnych ścieżkach kapłańskiego życia, a Pan Jezus niech błogosławi każdego dnia.
Życzą Parafianie.

Fot. Ks. S. Piech