Grupa św. o.Pio

W naszej parafii działa grupa modlitewna św. o. Pio, która spotyka się w każdy drugi piątek miesiąca w kościele na Mszy Świętej o godz. 18.00 i nabożeństwie połączonym z ucałowaniem relikwii św. o. Pio i błogosławieństwem Lourdzkim. Przychodząc na nabożeństwo można złożyć w koszyku intencję za wstawiennictwem św. o. Pio, która zostanie odczytana.

Po nabożeństwie na plebanii odbywa się spotkanie formacyjne członków grupy.

Ojciec Pio to wspaniały nauczyciel modlitwy. Swoim życiem pokazuje, jak wiele dobrego można uczynić, jeśli żyje się autentyczną modlitwą. Ten święty człowiek modlił się i uczył modlitwy.
Widział człowieka we wszystkich jego wymiarach: fizycznym, psychicznym i duchowym. Doskonale rozumiał ludzkie cierpienie. Mimo ogromnego bólu, jaki mu towarzyszył, aktywnie angażował się w pomoc potrzebującym. Dla każdego pragnął jak najlepiej, troszczył się nie tylko o doczesność, ale również życie wieczne.
Dlatego tez przez jego wstawiennictwo pragniemy Bogu zanosić nasze intencje. Modlić się za nasze rodziny, Kościół i świat.

Zapraszamy wszystkich czcicieli św. o. Pio.

Opiekunem grupy jest Ks. Krzysztof Kutek