Ogłoszenia duszpasterskie – 21.05.2023

1. Wniebowstąpienie Pańskie – Msze święte: w kościele parafialnym – o godz. 7.00, 8.45, 11.00 i 16.00; w kaplicy w Rupniowie – o godz. 9.00 i 14.30; w kaplicy w Starym Rybiu – o godz. 10.00. Składka w parafii przeznaczona jest na cele gospodarczo inwestycyjne.

Trwa nowenna do Ducha Św. .przed uroczystością Zesłania Ducha Św.
Zapraszamy na nabożeństwa majowe – od poniedziałku do piątku: w kościele o godz. 18.00, w kaplicach: w Rupniowie o godz. 17.00, w Starym Rybiu o godz. 16.30; w sobotę: w kościele o godz. 16.30, w obu kaplicach o godz. 7.00 rano; w niedzielę w kościele o 15.30.

– środa – wspom. NMP Wspomożycielki Wiernych; Dzień Modlitw za Kościół w Chinach;
– piątek – wspom. św. Filipa Neri, prezb.; Dzień Matki; – sobota – o godz. 17.00 Msza św. w porządku niedzielnym;
Uroczystość Zesłania Ducha Św. – Msze święte: w kościele parafialnym – o godz. 7.00, 8.45, 11.00 i 16.00; w kaplicy w Rupniowie – o godz. 9.00 i 14.30; w kaplicy w Starym Rybiu – o godz. 10.00. Składka w kaplicy w Starym Rybiu na cele kaplicy. O godz. 17.00, na plebanię, prosimy na kolejne zebranie wszystkich członków Rady Parafialnej: Gospodarczej i Duszpasterskiej. Zapraszamy także wolontariuszy POC.

3. Dziękujemy za sprzątanie naszej parafialnej świątyni w minionym tygodniu Państwu z Nowego Rybia, rejon: od Janiny Knapik do Bronisława i Jacka Kuliga. O posprzątanie w przyszłą sobotę prosimy serdecznie Państwa z Nowego Rybia rejon: od Henryka Pawlińskiego do Zbigniewa Króla. Za sprzątanie kaplicy w Rupniowie dziękujemy Państwu z rejonu Rupniów Centrum: Wojsław nr 22; Sułkowska, Zapała nr 231; Sułkowski nr 29; Jurek nr 193. O posprzątanie w przyszłą sobotę prosimy Państwa z rejonu Rupniów Centrum w kierunku kaplicy: Zapała nr 72; Zapała nr 350; Zapała nr 91;Bogacz nr 190.

– Zapowiedzi przedmałżeńskie: zap.I: – państwo: Konrad Wojciech Kita, parafia Nowe Rybie i Aneta Marta Sułkowska, parafia MB Bolesnej w Limanowej;
zap.I: – państwo: Dominik Tomasz Kołodziej, parafia Nowe Rybie i Natalia Sylwia Satoła, parafia w Tarnawie. Narzeczonych polecamy Panu Bogu w naszej modlitwie;
– ks. Sebastian zaprasza na spotkania formacyjne: w poniedziałek po Mszy św. w kościele na zebranie organizacyjne, wszystkich chętnych chłopców z kl. III i IV, którzy chcieliby zostać ministrantami; o obecność proszeni są także rodzice;
w sobotę o godz. 9.00 ministrantów z Nowego Rybia, o godz.10.00 dziewczęta z DSM (prosimy także dziewczynki, które chciałyby należeć do tej grupy, od kl. III) i o godz.11.00 wszystkich lektorów.